Mapa - pro zvětšení klikněte

JULSKÉ ALPY LYŽE

SLOVINSKO - ADVENTNÍ LYŽOVÁNÍ VE SLOVINSKU,
ITÁLII A RAKOUSKU

  • hotel
  • polopenze
  • wellness
  • lublaň
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
Lyžování Slovinsko Julské Alpy

Pojeďte si odpočinout a oddychnout od předvánočního shonu do příjemného, klidného prostředí Julských Alp. Vánoční atmosféru v Kranjské Goře budou vytvářet adventní trhy se stánky plnými voňavých nápojů i místních laskomin. Nad tím vším se budou tyčit zasněžené vrcholky Julských Alp. Lyžovat budeme na místních sjezdovkách, jejichž jedna část leží přímo u hotelu. Zájezd je určen především pro sjezdové lyžaře, ale pokud napadne dostatek přírodního sněhu, tak se budeme moci svézt i v upravených běžkařských stopách. K relaxaci po lyžování využijeme krytý bazén a vířivky bazénového komplexu.

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v **** hotelu s výhodnou polohou přímo u sjezdovek ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Každodenní vstupné do bazénového komplexu s wellness.
Příplatek 2600 Kč/osoba/pobyt za obsazení pokoje jednou osobou.

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem. Výjezdy do lyžařských středisek autobusem přítomným po celou dobu zájezdu. Výlet do Lublaně.

A další

Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín 2019 Počet dnů Kód Cena
14.12. - 19.12. 6 JUZ119 12600 Kč přihlásit se již nelze
Nástupní místa na trase u dálnice: Ostrava – Olomouc – Brno
Nástupní místa na 2.trase u dálnice: Plzeň – Praha
Děti do 15 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – ranní odjezd z Ostravy (cca v 7:00) nebo z Plzně (cca v 6:00). Průjezd nástupními místy. K večeru příjezd do hotelu v Kranjské Goře v Julských Alpách.Večeře.
2. – 5. den – sjezdové lyžování v lyžařském středisku na úbočí hory Vitranc u Kranjské Gory. Díky vlastnímu autobusu se vypravíme i do sousedního italského lyžařského střediska u Tarvisia a také do rakouského střediska Nassfeld. Lyžařská střediska mají umělé zasněžování. Jedno odpoledne se vypravíme autobusem do Lublaně a navštívíme místní adventní trhy, kde na nás dýchne ta pravá předvánoční atmosféra. V historickém městě spatříme mimo jiné i zajímavé stavby, které navrhl známý architekt Jože Plečnik, například Trojmostí a Plečnikovu tržnici. Polopenze.
6. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. K večeru příjezd do ČR.

Běžky: pokud budou příznivé sněhové podmínky, které často v tomto termínu jsou, tak se zájemci budou moci věnovat i výletům na běžkách. Trasy vedou údolími Julských Alp s nádhernými výhledy na okolní vrcholky. Na běžkách lze dojet i ke skokanským můstkům v Planici a zavítat do Itálie u obce Rateče.

Charakteristika výletů

Sjezdové lyžování: Oblast nabízí areály, kde je výběr uměle zasněžovaných sjezdovek všech kategorií - od lehkých až po náročné. Celodenní skipas pro středisko Kranjská Gora cca 35 €, pro středisko Tarvisio cca 27 €. Pro středisko Nassfeld cca 46 €.
Pohodové výlety na běžkách: V případě příznivých sněhových podmínek vedou upravované trasy údolími Julských Alp. Lze volit libovolnou délku i náročnost výletů podle jednotlivých okruhů.


  • Lyžování Slovinsko Julské Alpy

Zimní dovolená ve Slovinsku. Lyžování na perfektně upravených sjezdovkách. Střediska Tarvisio a Kranjská Gora. Lyžařský zájezd do Slovinska s ubytováním v hotelu s polopenzí. Lyžování na běžkách po upravených stopách italským údolím Val Saisera. Adventní Lublaň. Pohodový lyžařský zájezd do Slovinska pro všechny generace.